O nas

Animal Park®

   W 2006 r. ukończyłem Medycynę Weterynaryjną i uzyskałem tytuł lekarza weterynarii. Od tego momentu towarzyszy mi jeden cel – niesienie pomocy oraz troska o zdrowie naszych czworonożnych przyjaciół. Aby móc tą misję wypełniać na najwyższym poziomie przez cały czas pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.

   Przyjmując moich pacjentów codziennie obserwuję ogromne zaufanie i bezgraniczną miłość, którą darzą nas zwierzęta. To niesamowite, jak piękne i głębokie potrafi być to uczucie. Niestety, równie głęboki potrafi być ból po odejściu naszego czworonożnego przyjaciela. W pełni należy mu się szacunek i pamięć za bezcenne chwile, które przyniosła nam jego obecność.

   I właśnie z tego powodu w 2013 r. w Lublinie otworzyłem krematorium Animal Park®. Kolejny oddział powstał dwa lata później w Mikołowie (woj. śląskie). Animal Park® to szczególne miejsce, które podczas tych trudnych chwil dodaje otuchy pogrążonym w smutku właścicielom zwierząt. Daje spokój i pewność, że ukochany zwierzak, członek rodziny, zostanie upamiętniony z godnością na jaką zasługuje.

   Świadcząc usługi kremacji zwierząt towarzyszących, w całej Polsce nawiązałem współpracę z najlepszymi praktykami weterynaryjnymi. Wszystko to nie mogłoby się odbyć bez naszego zespołu, wspaniałych, zaufanych i pełnych empatii ludzi, którzy z troską podchodzą do każdego klienta i tworzą charakter tego wyjątkowego miejsca.

   Przez cały czas chcemy się rozwijać, aby działać jeszcze sprawniej i w pełni odpowiadać na Państwa potrzeby. Dlatego obecnie uruchomiliśmy w województwie mazowieckim stacjonarny Punkt Obsługi Klienta. Mamy nadzieję, że Animal Park® będzie obecny w każdym województwie, aby nieść ulgę w tych trudnych chwilach. W końcu każdy przyjaciel zasługuje na godne pożegnanie.

 

 

W związku z rozwojem firmy zmieniliśmy swoją lokalizację – aktualnie biuro siedziby głównej mieści się w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej ORTOVET
przy ul. Sapiehy 2/1A w Lublinie

orto.vet

 

Zespół w Lublinie tworzą:

lek. wet. Artur Sokołowski – Właściciel firmy,
Karolina Szczęsna – Manager,
Łukasz Bartkow – Kierownik zespołu, kierowca,
Krzysztof Bałdyga – Specjalista ds. obsługi klienta, kierowca.

Oddział w Mikołowie tworzą:

lek. wet. Anna Zarębska– Właściciel oddziału,
lek. wet. Łukasz Zarębski,
Dorota Monastyrska,
Małgorzata Monastyrska,
Dawid Kaczanowski.