EUTANAZJA W DOMU

Eutanazja w domowym zaciszu ma pozytywne znaczenie w kontekście odczuwanego stresu przez Państwa pupila. W chwili podjęcia decyzji o eutanazji zwierzę bardzo dobrze czuje co się wydarzy. Pożegnanie w domu, poświęcenie uwagi i wymagającej ilości czasu znacznie zminimalizuje stres u Państwa ukochanego pupila.
W tej emocjonalnej chwili możemy zaoferować Państwu wsparcie lekarza Animal Park, który zapewni prawidłowy przebieg całego procesu. Po zakończonym zabiegu eutanazji, lekarz zachowując wszelkie normy sanitarne, zabezpieczy ciało Państwa pupila, oraz oznaczy opaską identyfikacyjną, która będzie mu towarzyszyła aż do momentu kremacji.

Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia wizyty lekarza prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 692 910 910.

Cena kremacji zbiorowej jest zróżnicowana i zależy od wielkości zwierzęcia. Jest to proces spopielenia kilku ciał zwierząt w tym samym momencie, w jednej komorze kremacyjnej. Na życzenie właściciela można uzyskać symboliczną ilość prochów.

Waga zwierzęciaCena
0 - 20 kg300 zł
20 - 40 kg400 zł
40 - 60 kg500 zł
Koszt usługi eutanazji jest uzależniony od wielkości zwierzęcia oraz miasta, w którym zostanie wykonana.