Przyjacielu Ty zawsze przy mnie byłeś
Przyjacielu krok w krok za mną chodziłem.
Dzień w dzień budząc mnie Swym mokrym noskiem. Sprawiales, że nawet najgorsze dni stawały się radosne.
Pamiętasz nasze spacery?
Pamiętasz nasze łąki, lasy, szlaki zdobyta
Pamiętasz te widoki oglądane z zachwytem?
Pamiętasz…
Pamiętam i ja, choć Ciebie już nie ma
Pamiętam twe oczy, Twe pełne miłości spojrzenia
Oczy, w których zgasł życie w oku mgnieniu.
Chce wierzyć, że nie gdy nadejdzie mój kres
Zamknę oczy, a a my znowu spotkamy się.
Wśród zieleni traw i woni kwiatów.
Położony się jak dawniej., jak za dawnych czasów.

Tylko jedno powiedzieć chce
NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNĘ
PIESKU, KOCHAM CIĘ.
BYŁEŚ BARDZO DZIELNY BO WALCZYŁEM DO SAMEGO KOŃCA.

01.01.2019