Nasz Kochany Mimiaszku, od małego szczeniaczka aż do 17 letniego dorosłego jamnika szedłeś z nami przez życie. Byłeś wszędzie – nad morzem, w górach, zawsze nam towarzyszyłeś. Gdy byłeś mały, często uciekałeś, lecz zawsze do nas wracałeś. Byłeś obecny przy każdym śniadaniu czy obiedzie, a nawet przy codziennym szykowaniu kanapek w kuchni. Wiecznie głodny nie tylko jedzenia, ale także przytulania i spacerków. Miałeś z nami cudowne życie, a my z Tobą jeszcze lepsze. Mimo swojego wieku byłeś pełen życia i radości, dlatego Twoje nagłe odejście nas zaskoczyło i ogromnie zabolało. Dom bez Ciebie jest pusty, nie ma już radosnego szczekania po przyjściu do domu i słodkiego stukania łapek. Zawsze będziemy Cię kochać nasz Edusiu ❤
Dziękujemy Animal Park za godne pożegnanie naszego Przyjaciela, dzięki Wam Edzio jest znowu z nami…