11 kwietnia 2017 roku odeszła od nas nasza najukochańsza sunia
GOBI.
Miała 14,9 lat i niestety przegrała walkę z rakiem.
Musieliśmy ją uśpić i to była najtrudniejsza decyzja w moim życiu.
Do dziś nie mogę tego przeboleć, że jej już nie ma…
Nic już nie będzie takie samo, nawet latające po balkonie motyle…
Zawsze będę Cię kochać mój Rudasku….