Tristanku….Serduszko moje…..miesiąc temu odszedłeś za Tęczowy Most…nauczyłeś mnie kochać – cierpliwie, łagodnie, wiernie…byłeś Czystą Miłością….wierzę mocno, że biegasz teraz radosny ze swoimi kocimi rodzicami po zielonych łąkach i wąchasz kwiaty, które tak lubiłeś…..wiesz, że jesteś w moim sercu na zawsze….i wiesz, że już niedługo znów będziemy razem, tak jak Ci obiecałam tamtego ostatniego dnia…i nikt i nic już nas nigdy nie rozłączy….kocham Cię Serduszko <3