„Umrzeć – tego nie robi się… człowiekowi.
Bo co ma począć człowiek
w pustym mieszkaniu”.
Odeszło moje rude serce, najdzielniejsze i ubóstwiające wszystkich ludzi. Pamięci Trocince (Kapitanowi Trocinie) 08.08.2016 r.
„Umrzeć – tego nie robi się… człowiekowi.
Bo co ma począć człowiek
w pustym mieszkaniu”.
Odeszło moje rude serce, najdzielniejsze i ubóstwiające wszystkich ludzi. Pamięci Trocince (Kapitanowi Trocinie) 08.08.2016 r.