Gabi (3 marca 2006 – 11 marca 2015), zwana przez nas:

Gabcia, Gabunia, Gabcorek, Niunia, Maniunia, Suczunia

dała nam ogromne poczucie bezpieczeństwa, bezgraniczną i bezwarunkową miłość, codzienną dawkę hormonów szczęścia, najcudniejsze i najbardziej żywiołowe powitania, poczucie dumy z mądrości i piękna, zdrowie i radość wspólnych spacerów, podczas których nie my ją pilnowaliśmy, tylko Ona nas. Zawsze czujna i gotowa do obrony. Zawsze wpatrzona w nas z miłością i oddaniem. Najbardziej „ludzki” i czujący pies na świecie.

Dziękujemy Ci, nasza Najdroższa, Najukochańsza i Najpiękniejsza, za Twą cudowną obecność w naszym życiu.
Dzięki Tobie staliśmy się bogatszymi, pełniejszymi i lepszymi ludźmi.

My byliśmy dla Ciebie całym światem, a Ty dla nas tlenem, powietrzem, gorącym i bijącym sercem naszego domu.

Kochamy Cię!