Stefcio 15.05.2012-17.05.2014
Miał najpiękniejsze i najmądrzejsze paczałki. Przez półtora roku codziennie wnosił do naszego życia mnóstwo radości i miłości. Uwielbiał polować na muchy, bawić się w ganianego i chrupać swoje ulubione przysmaki…. Podstępna choroba zaatakowała nagle i niespodziewanie… Bardzo za Tobą tęsknimy Stefanku! Dziękujemy że byłeś. Będziesz na zawsze w naszych sercach!
